24 sierpnia 2016
Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Karoliny Jąderko
Dziekan i Rada Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Karoliny Jąderko która odbędzie się dnia 13.09.2016 r.  o godz. 11:30 w Sali Rady Wydziału, budynek A (I piętro) Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu przy ul. Roosevelta 26.

Temat pracy doktorskiej:

Model technologiczno-logistyczny procesu energetycznego wykorzystania odpadów

Promotor:
  • prof. dr hab. inż. Barbara Białecka, Politechnika Śląska

Promotor pomocniczy:

• dr inż. Tomasz Szulc, Politechnika Śląska

Recenzenci:
  • dr hab. inż. Waldemar Bojar, prof. nzw. UTP, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
  • dr hab. inż. Robert Ulewicz, prof. nzw. PCz., Politechnika Częstochowska

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Śląskiej przy  ul. Kaszubskiej 23 w Gliwicach. Streszczenie pracy łącznie z recenzjami jest dostępne na stronie Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej: www.woiz.polsl.pl

Wiadomość utworzona: 23 sierpnia 2016 23:38, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 24 sierpnia 2016 08:49, wykonana przez: Tomasz Owczarek