22 lipca 2016
Zmarł dr inż. Andrzej Michalski

Z głębokim żalem informujemy, że odszedł od nas dr inż. Andrzej Michalski, wieloletni pracownik naszej uczelni. Doktor Michalski był wybitnym znawcą i pasjonatem informatyki, znakomitym dydaktykiem, nauczycielem i wychowawcą wielu pokoleń studentów oraz pracowników naszego wydziału.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 23.07.2016r. (sobota) o godz. 11.00 w Kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny, ul. Pokoju 40 w Będzinie Łagiszy.

Wiadomość utworzona: 22 lipca 2016 11:06, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 22 lipca 2016 11:07, wykonana przez: Tomasz Owczarek