11 lipca 2016
Płatny staż w dziale planowania produkcji w Zabrzu lub Gliwicach

LOGSTOR to globalna firma energetyczna koncentrująca się na zapewnieniu swoim klientom wyższej efektywności energetycznej. Wynalezienie technologii stojącej za rurociągami preizolowanymi sprawiło, że firma LOGSTOR stała się wiodącym globalnym dostawcą i producentem rurociągów dla przemysłu energetycznego.

Siedziba firmy LOGSTOR znajduje się w Løgstør w Danii, a firma zatrudnia około 1500 osób w 14 różnych krajach. Produkcja odbywa się w dziesięciu fabrykach grupy zlokalizowanych w Danii, Chinach, Finlandii, Polsce, Rumunii i Szwecji.

W Polsce zlokalizowane są 4 zakłady produkcyjne, zatrudniające łącznie około 600 pracowników.  Obecnie do naszych zakładów w Polsce w ramach programu praktyk i staży zapraszamy na:

Płatny staż w dziale planowania produkcji

w Zabrzu lub Gliwicach

Miejsce pracy: Zabrze, ul. Handlowa 1 lub Gliwice ul. Leonarda da Vinci 5

Zakres odpowiedzialności:

·        przygotowanie planów produkcyjnych dla zakładów w Polsce na podstawie zamówień klientów w systemie SAP

·        tworzenie zamówień transferowych w ramach koncernu

·        współpraca z działem zakupów w celu zapewnienia dostępności surowców

·        współpraca z działem produkcji i planowania w celu zapewnienia optymalnego sposobu wykonania

Profil kandydata:

·        studenci minimum IV rok studiów  (I rok II-go stopnia) lub absolwenci, preferowany kierunek to zarządzanie i inżynieria produkcji lub logistyka

·        bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

·        dobra znajomość MS Office (głównie Excel)

·        zdolność analitycznego myślenia

·        komunikatywność

·        elastyczność

·        pozytywne nastawienie oraz motywacja do pracy

·        płatny kilkumiesięczny staż

·        doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku oraz w systemie SAP

·        możliwość wykorzystania i doskonalenia znajomości języka obcego w praktyce

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres:
masap@logstor.com
(Magdalena Sarkowicz-Poloczek)
lub LOGSTOR Polska Sp. z o.o.
ul. Handlowa 1
41-807 Zabrze

Prosimy o zamieszczenie na ofercie klauzuli o brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.

www.logstor.com

Komunikat zawiera załącznikiStażysta w dziale planowania produkcji ROZ 11.07.2016.docx

Wiadomość utworzona: 11 lipca 2016 14:37, autor: Anna Jenda
Ostatnia modyfikacja: 11 lipca 2016 14:39, wykonana przez: Anna Jenda