8 września 2010
Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Do dnia 20.09.2010 r. studenci Wydziału Organizacji  i Zarządzania mogą składać do Dziekanatu ( w Zabrzu p.124A) wnioski o przyznanie stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego  za osiągnięcia w nauce oraz za wybitne osiągnięcia sportowe na rok akademicki 2010/2011.

Do wniosku należy dołączyć dokumenty potwierdzające osiągnięcia

Informacja i wnioski są dostępne na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Wiadomość utworzona: 8 września 2010 11:48, autor: Anna Jenda
Ostatnia modyfikacja: 8 września 2010 11:50, wykonana przez: Anna Jenda