14 czerwca 2016
Ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę dyplomową z zarządzania
Rusza ogólnopolski konkurs IKAR JAKOŚCI na najlepszą pracę dyplomową z zarządzania. Do konkursu można zgłaszać prace inżynierskie, licencjackie oraz magisterskie bronione  w  uczelniach na terytorium Polski i ukierunkowane na tematykę zarządzania. Termin przesyłania prac to 30 października 2016 roku.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie organizatora: http://jakoscroku.pl/ikar-jakosci

Wiadomość utworzona: 14 czerwca 2016 13:53, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania