11 czerwca 2016
III edycja Konkursu dla studentów na najlepszą pracę magisterską

Do udziału w Konkursie zapraszamy absolwentów studiów magisterskich polskich publicznych uczelni technicznych, którzy spełniają następujące warunki:
• bronią swoją pracę magisterską w roku akademickim 2015/2016,
• tematyka pracy dotyczy zagadnienia: "Inteligentne sieci elektroenergetyczne - rozwój i eksploatacja"
• studiują na kierunkach: elektroenergetyka, elektrotechnika, energetyka, elektronika, automatyka i robotyka, telekomunikacja, informatyka lub mechatronika.
Zachęcamy do zgłaszania swoich prac!

Wiadomość utworzona: 11 czerwca 2016 09:16, autor: Anna Jenda

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania