10 czerwca 2016
Bezpłatne szkolenie „Jednolity pakiet kontrolny”
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie nt. ”Jednolity pakiet kontrolny”, które poprowadzi mgr Sobiesław Szeffer – doradca podatkowy, trener Europejskiego Centrum Usług Biznesowych. Szkolenie odbędzie się w dniu 23.06.2016r. (czwartek) o godz. 15.30 na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu, ul. Roosevelta 26.

W trakcie szkolenia odbędzie się także spotkanie, które pozwoli Państwu zapoznać się z ofertą studiów podyplomowych w zakresie „Rachunkowość i controlling finansowy” oraz „Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: roz@polsl.pl

Informacja o numerze sali, w której odbędzie się szkolenie, zostanie rozwieszona na terenie Wydziału Organizacji i Zarządzania w dniu szkolenia – numer sali uzależniony jest od liczby zainteresowanych osób.

Wiadomość utworzona: 10 czerwca 2016 11:47, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2016 11:50, wykonana przez: Tomasz Owczarek