7 czerwca 2016
Opis obchodów Dnia Dziecka na Wydziale Organizacji i Zarządzania
W dniu 4.06.2016r. odbył się już po raz drugi na terenie Wydziału Organizacji i Zarządzania Dzień Dziecka. W tym roku uroczystość organizowana była wspólnie z Wydziałem Inżynierii Biomedycznej oraz Centrum Zarządzania Projektami Politechniki Śląskiej. Z dumą informujemy, że w tym dniu wszyscy byliśmy dziećmi. Bawili się i mali, i duzi.

Obchody Dnia Dziecka ruszyły już o 8.45, a o godz.9.00 dzieci rozpoczęły gry i zabawy z profesjonalnymi animatorkami – dziewczyny dziękujemy! O godz.11.00 nad terenem Wydziału zaczęły górować dmuchańce, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci. Wreszcie o godz.13.00 na wszystkie dzieci czekała niespodzianka – przyjechała do nas Pani Prezydent Miasta Zabrze Pani Małgorzata Mańka-Szulik, która wraz z władzami Wydziałów oraz Centrum Zarządzania Projektami wręczała dzieciakom pamiątkowe dyplomy i upominki. Podsumowaniem uroczystości był piknik rodzinny połączony z grillem.

Co nasze dzieci dostały w tym dniu? Słodki poczęstunek, pomalowane radosne buźki, zwierzątka i miecze z balonów a przede wszystkim dużo dobrej zabawy i pozytywnych wrażeń. Na pamiątkę dzieci zamieniły cały parking w piękne kredowe malowidła.

Pogoda dopisała i bawiło się z nami ponad 80 dzieci!

A poniżej – dzięki zaangażowaniu Samorządu Studenckiego Wydziału Organizacji i Zarządzania – garść wspomnień: link (prowadzi spakowanego folderu ze zdjęciami).

baloniki

Wiadomość utworzona: 7 czerwca 2016 10:32, autor: Tomasz Owczarek