6 czerwca 2016
Konferencja "Miejsce nauk społecznych i humanistycznych na uczelniach technicznych - Inspiracje teoretyczne Jacka Rąba"
Katedra Stosowanych Nauk Społecznych zaprasza na konferencję naukową: Miejsce nauk społecznych i humanistycznych na uczelniach technicznych - Inspiracje teoretyczne Jacka Rąba.  Konferencja odbędzie się 8 czerwca 2016 r. w Zabrzu przy ul. Roosevelta 26-28 w auli budynku D w godz. 10.00 - 14.45. W załączeniu program konferencji.

Komunikat zawiera załącznikiprogram konferencji.pdf

Wiadomość utworzona: 6 czerwca 2016 14:11, autor: Tomasz Owczarek