6 czerwca 2016
Bal Politechniki Śląskiej oraz Gala Nagród Studenckich Zębatki 2016
Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej ma zaszczyt zaprosić na Bal Politechniki Śląskiej oraz Galę Nagród Studenckich Zębatki 2016, które odbędą się 23 czerwca o godzinie 19:00 na Stołówce Studenckiej Na Łużyckiej.

To już 7. Edycja Nagród Środowiska Studenckiego, w tym roku połączona z Balem Politechniki Śląskiej. Będzie to doskonała okazja do podsumowań minionego roku akademickiego, nagrodzenia prostudenckich inicjatyw oraz do wspólnej zabawy przy akompaniamencie zespołu Gruba Ferajna!

W tym roku zwycięzców wybieramy w 5 kategoriach:  Organ Samorządu Studenckiego, Ruch Studencki, Projekt proStudencki, Życie Studenckie, Odpowiedzialny Biznes.

Zapraszam wszystkich studentów, a zwłaszcza nominowanych – jestem przekonany, że ten wieczór będzie dla nas wszystkich pełen emocji i okazji do podzielenia się swoimi doświadczeniami.”

Ze studenckim pozdrowieniem,
Piotr Wodok
Przewodniczący Samorządu Studenckiego

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w biurze Samorządu Studenckiego w CKS Mrowisko do 15 czerwca.

Plakat informujący o Balu i Gali

Wiadomość utworzona: 6 czerwca 2016 12:50, autor: Tomasz Owczarek