3 czerwca 2016
Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej
Dziekan i Rada Wydziału Organizacji i Zarządzania zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Dominiki Jagoda-Sobalak, która odbędzie się 14.06.2016 r. o godz. 10:30 w Sali Rady Wydziału, budynek A (I piętro) Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu przy ul. Roosevelta 26.

Temat pracy doktorskiej:
Metody inwetyczne a innowacyjność małych i średnich przedsiębiorstw

Promotor:
- dr hab. inż. Anna Michna, prof. nzw. w Pol. Śl., Politechnika Śląska
Promotor pomocniczy:
- dr Anna Męczyńska

Recenzenci:
- prof. dr hab. inż. Barbara Olszewska, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu,
- dr hab. Teresa Kraśnicka, prof. nzw. UE, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 23 w Gliwicach. Streszczenie pracy oraz recenzje dostępne są na stronie Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Wiadomość utworzona: 3 czerwca 2016 10:01, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 3 czerwca 2016 10:08, wykonana przez: Tomasz Owczarek