18 maja 2016
Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej z dnia 18 maja 2016r.
Uprzejmie informuję, że Dziekan-Elekt dr hab. inż. Krzysztof Wodarski, prof. nzw. w Pol. Śl. przedstawił następujących kandydatów na funkcje prodziekanów Wydziału Organizacji i Zarządzania w kadencji 2016-2020:

Prodziekan ds. Nauki
dr hab. Izabela Jonek-Kowalska

Prodziekan ds. Studenckich
dr hab. Aleksandra Kuzior, prof. nzw. w Pol. Śl.

Prodziekan ds. Organizacji i Rozwoju
dr hab. inż. Jarosław Brodny, prof. nzw. w Pol. Śl.

Jednocześnie informuję, że wybory na funkcje prodziekanów odbędą się w dniu 1 czerwca (środa) o godz. 11.30 w sali Rady Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej.

Przewodniczący Wydziałowej Komisji Wyborczej
dr hab. Jacek Bendkowski, prof. nzw. w Pol. Śl.

Wiadomość utworzona: 18 maja 2016 11:43, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 18 maja 2016 11:45, wykonana przez: Tomasz Owczarek