19 kwietnia 2016
Zaproszenie na spotkanie z prof. Wieslawem Grebskim z The Pennsylvania State University
Wydział Organizacji i Zarządzania oraz Instytut Inżynierii Produkcji serdecznie zapraszają pracowników i doktorantów na spotkanie z prof. Wieslawem Grebskim, Ph.D., The Pennsylvania State University. Tematem spotkania będzie Proces dostosowywania szkolnictwa technicznego do wymagań i oczekiwań przemysłu na przykładzie The Pennsylvania State University (USA).

Spotkanie odbędzie się w sali Rady Wydziału w dniu 13 maja 2016r. (piątek) o godzinie 11:00.

Wiadomość utworzona: 19 kwietnia 2016 16:19, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania