3 września 2010
Spotkanie organizacyjne dla studentów przyjętych na studia niestacjonarne I stopnia do Zabrza

Uwaga studenci studiów niestacjonarnych I stopnia w Zabrzu

Uprzejmie informuję, że w dniu 02.10.2010 r. o godz. 8.30.  odbędzie się spotkanie organizacyjne dla studentów przyjętych na studia niestacjonarne I stopnia do Zabrza w budynku D sala 10 A. Spotkanie będzie połączone z obowiązkowym szkoleniem BHP i p.poż.

W tym dniu będą wydawane również indeksy i legitymacje dla osób z pierwszego naboru, które uiściły opłaty za indeks i legitymacje ( do dnia 15.09.2010 r.) w wysokości 21,00 zł. Dla sprawnego przeprowadzenia wydawania w/w dokumentów uprzejmie proszę o posiadanie przy sobie kwitu opłaty za druki.

Równocześnie przypominam, że opłata na studiach niestacjonarnych I stopnia wynosi 1400,00 zł/semestr. Opłatę za pierwszy semestr należy wnieść do 15.10.2010 r. po zalogowaniu się w systemie SOTS, co jest możliwe od początku września br. We wspomnianym systemie zostanie dla Państwa wygenerowany indywidualny numer konta, na który będą Państwo dokonywać wszystkie wpłaty.

Proszę nie dokonywać wpłat na inne numery kont,

w szczególności na te związane z rekrutacją.

Wiadomość utworzona: 3 września 2010 13:15, autor: Anna Jenda

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania