12 kwietnia 2016
IBM Open Day dla studentek Politechniki Śląskiej
Biuro Karier Studenckich wraz z grupą Women in Business firmy IBM zapraszają studentki Politechniki Śląskiej do udziału w dniu otwartym, który się odbędzie 27 kwietnia 2016r.

Szczegółowy program IBM Open Day znajduje się poniżej (w załączniku program w formacie pdf).

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać zgłoszenia na kariera@polsl.pl podając: imię, nazwisko, kierunek, wydział, numer kontaktowy.

Więcej informacji: 32-237-15-59, kariera@polsl.pl

Komunikat zawiera załącznikiOPENday.pdf