6 kwietnia 2016
International Staff Week na Wydziale Organizacji i Zarządzania

W ramach odbywającego się na Politechnice Śląskiej International Staff Week (11- 15 kwietnia), Wydział Organizacji i Zarządzania przygotowuje dwa wydarzenia z udziałem gości zagranicznych:

1. Wykład pt. „CSR in Logistics Firms” Kjartan Sigurðsson - Reykjavik University (Islandia), Wtorek 12 kwietnia, godz. 11:45-13:15, sala C3, Zabrze, Roosevelta 42 - zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów!
  2. Otwarte seminarium pt. "Scientific challenges in Management", z udziałem gości zagranicznych: Fuad Aliyev (Qafqaz University, Azerbaijan), Leiner Vargas Alfaro (Universidad Nacional de Costa Rica), Kjartan Sigurðsson - Reykjavik University, Iceland
    środa 13 kwietnia, godz. 13:30 Sala Rady Wydziału, Roosevelta 26-28  - zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracowników i doktorantów Wydziału.

Wiadomość utworzona: 4 kwietnia 2016 21:52, autor: Sławomir Olko
Ostatnia modyfikacja: 6 kwietnia 2016 13:12, wykonana przez: Tomasz Owczarek