18 marca 2016
Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej
Dziekan i Rada Wydziału Organizacji i Zarządzania zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Marzeny Podgórskiej, która odbędzie się 5.04.2016 r. o godz. 11:00 w Sali Rady Wydziału, budynek A (I piętro) Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu przy ul. Roosevelta 26.

Temat pracy doktorskiej:
Badania kompetencji przywódczych kierownika projektu a krytyczne czynniki sukcesu w zarządzaniu projektami

Promotor:
dr hab. Magdalena Pichlak, prof. nzw. w Pol. Śl., Politechnika Śląska

Recenzenci:
- dr hab. Helena Kościelniak, prof. Pol. Cz., Politechnika Częstochowska,
- dr hab. Anna Rakowska, prof. nzw. UMCS, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 23 w Gliwicach. Streszczenie pracy oraz recenzje dostępne są na stronie Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Wiadomość utworzona: 18 marca 2016 12:01, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania