17 marca 2016
Konkurs wiedzy o społecznej odpowiedzialności biznesu dla licealistów i studentów
Rusza Konkurs CSR organizowany przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu, program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem Konkursu CSR jest upowszechnianie idei społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility, CSR) oraz wspieranie osób, które są zainteresowane pogłębianiem wiedzy na ten temat.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie http://lob.org.pl/lob-dla-studenta/konkurs-csr/.

Wiadomość utworzona: 17 marca 2016 09:25, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania