2 marca 2016
Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

8 marca 2016, 900 – 1500
Nowa Hala Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, Gliwice, ul. Kaszubska 28

XVIII już edycja targów, organizowanych wspólnie przez Biuro Karier Studenckich i Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej, stanowi doskonałą okazję do poznania oferty rynku pracy skierowanej do studentów, absolwentów, a także pracowników naukowych określonych specjalizacji. Poprzez ukazanie warunków i możliwości uzyskania zatrudnienia targi mogą również ułatwić uczniom szkół ponadgimnazjalnych podjęcie decyzji dotyczącej wyboru dalszej ścieżki kształcenia. Obecni będą również przedstawiciele instytucji udzielających wsparcia merytorycznego i finansowego młodym przedsiębiorcom.

informacje

Wiadomość utworzona: 2 marca 2016 11:35, autor: Anna Jenda