26 lutego 2016
Płatne staże dla studentów i absolwentów w Programie Kariera
Do 31 maja 2016 roku przyjmowane są zgłoszenia w ramach 13. edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu. Program przeznaczony jest dla:
  • studentów III roku studiów licencjackich i inżynierskich,
  • studentów I i II roku studiów magisterskich uzupełniających,
  • studentów III, IV lub V roku studiów magisterskich jednolitych,
  • absolwentów, którzy w dniu rozpoczęcia konkursu nie ukończyli 30. roku życia,
bez względu na kierunek oraz tryb studiów.

Laureaci otrzymają oferty odbycia płatnych praktyk (2500-3000zł brutto), trwających od 8 do 12 tygodni, w czołowych przedsiębiorstwach.

Zachęcamy do zapoznania się z zadaniami konkursowymi. Aby aplikować, należy rozwiązać wskazane przez wybranego pracodawcę case study i przesłać je wraz ze swoim aktualnym CV.

Szybkie linki:

Wiadomość utworzona: 26 lutego 2016 09:49, autor: Tomasz Owczarek