2 lutego 2016
Aktywność Koła Zarządzania Projektami SOLVER dostrzeżona przez ogólnopolskie media
Działania studentów naszego Wydziału nie uszły uwadze dziennikarzom Wprost. Na internetowym portalu tego tygodnika zamieszczono artykuł opisujący Koło Zarządzania Projektami SOLVER, a w szczególności jego aktywność związaną z wydawanym przez nie czasopismem PM NEWS oraz plany wejścia na listę czasopism punktowanych MNiSW. We fragmencie artykułu czytamy:

Czasopismo PM NEWS z numeru na numer ewoluuje. Podczas gdy pierwszy numer traktowany był jak eksperyment, obecne wydania posiadają pięć stałych kolumn. A wśród nich Kompendium Project Managera, w której poruszane są zagadnienia teoretyczne związane z zarządzaniem projektami, oraz Narzędzia Project Managera, gdzie przedstawiane są dostępne na rynku programy i aplikacje wspierające pracę kierownika projektu. Osobom mającym trudności z organizacją czasu oraz terminową realizacją zadań dedykowana jest z kolei kolumna zOrganizuj się. W PM NEWS można także poczytać o możliwościach rozwoju osobistego i zdobycia nowych kompetencji, ale także zaznać chwili relaksu ze Strefą Rozrywki.

Naszym studentom gratulujemy i życzymy wytrwałości!

Wiadomość utworzona: 2 lutego 2016 15:00, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 2 lutego 2016 15:01, wykonana przez: Tomasz Owczarek