26 stycznia 2016
Rekrutacja do programu Corporate Readiness Certificate (CRC)
Trwa rekrutacja do programu Corporate Readiness Certificate skierowanego do studentów zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji w obszarze IT pod okiem pracowników firm IBM, ING Bank Śląski oraz Politechniki Śląskiej. Tegoroczna edycja obejmuje cykl zajęć w następujących modułach:
  • Backup&Restore and Storage,
  • Big Data,
  • Computer Management,
  • IT Developer,
  • Mainframe,
  • Project Management,
  • Serwery Aplikacyjne,
  • Service Management,
  • Sztuczna inteligencja,
  • Zarządzanie usługami IT w nowoczesnym przedsiębiorstwie.

Opis poszczególnych modułów znajduje się pod tym linkiem (.xlsx).

Do programu mogą aplikować studenci III roku studiów licencjackich/inżynierskich lub I i II roku studiów magisterskich uzupełniających.

Szczegółowe informacje dostępne są po kliknięciu w poniższy banner. Zachęcamy do wysłania zgłoszenia!

CRC

Wiadomość utworzona: 26 stycznia 2016 08:42, autor: Tomasz Owczarek