22 stycznia 2016
Darmowe warsztaty w ramach Szkoły Jakości Exact Systems

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Jakością z ogromną przyjemnością ma zaszczyt poinformować, iż pozyskało 20 wolnych miejsc dla Studentów naszego Wydziału na warsztatach organizowanych przez Szkołę Jakości Exact Systems oraz Biuro Karier Studenckich PolSl.

Szkoła Jakości Exact Systems to nowy projekt edukacyjny skierowany do kontrolerów jakości, który ma zapewnić doskonałe przygotowanie do pracy w dziale jakości oraz doskonalenie umiejętności planowania kariery zawodowej poprzez wykorzystanie doświadczenia pracowników firmy.
W ramach Szkoły Jakości, pierwszej tego typu inicjatywie w obszarze kontroli jakości w Polsce, Exact Systems proponuje uczestnikom szeroki wachlarz warsztatów w zakresie metod i technologii wykorzystywanych w kontroli jakości w zakładach produkcyjnych.

Każda edycja Szkoły Jakości to 4 moduły szkoleniowe, rozłożonych na 2 dni po 8 godzin zajęć teoretyczno-praktycznych oraz Certyfikat ukończenia Szkoły Jakości Exact Systems, który otrzymują uczestnicy szkolenia po pozytywnym zaliczeniu końcowego egzaminu. Warsztaty są bezpłatne i odbywać się będą w najbliższych dniach, na przełomie lutego i marca, w salach Biura Karier PolSl w Gliwicach.

W związku z ograniczoną liczbą wolnych miejsc, Exact Systems zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia wstępnej selekcji kandydatów poprzez sprawdzenie aktualnego stanu ich wiedzy na temat zarządzania jakością.

Osoby zainteresowane proszone są o jak najszybsze zgłaszanie swoich kandydatur przesyłając: imię i nazwisko, telefon, kierunek, stopień i rok studiów.

Zapisy i informacje:
Anna Horodecka
Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Jakością
Anna.Horodecka@polsl.pl

Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Jakością zaprasza do udziału w warsztatach wszystkich zainteresowanych, niezależnie od uczestnictwa w Kole Jakości.

Wiadomość utworzona: 22 stycznia 2016 08:17, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 22 stycznia 2016 08:20, wykonana przez: Tomasz Owczarek