15 stycznia 2016
Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej
Dziekan i Rada Wydziału Organizacji i Zarządzania zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. inż. Janusza Wójcika, która odbędzie się 26.01.2016 r.
o godz. 11:00 w Sali Rady Wydziału, budynek A (I piętro) Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu przy ul. Roosevelta 26.

Temat pracy doktorskiej:
Badanie stosowania metody zarządzania projektami w małych i średnich przedsiębiorstwach dla przygotowania produkcji nowego wyrobu

Promotor:
- dr hab. inż. Krzysztof Wodarski, prof. nzw. w Pol. Śl., Politechnika Śląska
Promotor pomocniczy:
- dr inż. Jolanta Bijańska, Politechnika Śląska

Recenzenci:
- prof. dr hab. inż. Józef Matuszek, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej,
- prof. dr hab. inż. Józef Gawlik, Politechnika Krakowska

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 23 w Gliwicach. Streszczenie pracy oraz recenzje dostępne są na stronie Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Wiadomość utworzona: 15 stycznia 2016 10:02, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 15 stycznia 2016 10:04, wykonana przez: Tomasz Owczarek