13 stycznia 2016
Pracodawca w roli Nauczyciela – Szkoła Jakości Exact Systems

Biuro Karier Studenckich zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w wykładzie „Luka kompetencji w branży automotive” organizowanym w ramach wzmacniania praktycznych elementów kształcenia.

Wykład prowadzony przez specjalistę z Exact Systems odbędzie się 19 stycznia na Wydziale OiZ w Zabrzu. Szczegóły na plakacie: http://www.kariera.polsl.pl/rozne/SzkolaJakosciExactSystemsPOLSL_styczen2016.pdf.

Zachęcamy do udziału!

Wiadomość utworzona: 13 stycznia 2016 12:12, autor: Anna Jenda