13 stycznia 2016
Egzamin dyplomowy inżynierski na kierunku LOGISTYKA
Uprzejmie informujemy, że I termin egzaminu dyplomowego inżynierskiego na kierunku Logistyka (studia stacjonarne i niestacjonarne) wyznaczono na:
- Zabrze: 27.01.2016 godzina 11:30
- Katowice: 29.01.2016 godzina 10:30
Kolejne terminy zostaną podane do wiadomości po ustaleniu przez kierownictwo Instytutu i zatwierdzeniu przez Dziekana Wydziału.

Proszę również pamiętać, że w związku ze zmianami w Regulaminie Studiów Politechniki Śląskiej, ostateczny termin złożenia pracy inżynierskiej upływa 29.02.2016 r.

Wiadomość utworzona: 13 stycznia 2016 08:57, autor: Zbigniew Żebrucki
Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2016 09:00, wykonana przez: Zbigniew Żebrucki