3 grudnia 2015
VIII Międzynarodowa Konferencja pt. "Globalne konteksty poszanowania praw i wolności człowieka"
Katedra Stosowanych Nauk Społecznych zaprasza wszystkich zainteresowanych na VIII Międzynarodową Konferencję pt. "Globalne konteksty poszanowania praw i wolności człowieka", organizowaną pod honorowym patronatem Ośrodka Informacji ONZ w Warszawie, Amnesty International Polska, Polskiego Komitetu ds. UNESCO oraz Dziekana Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Konferencja odbędzie się 10.12.2015r. na Wydziale Organizacji i Zarządzania w auli budynku D w godz. 10.00-15.00.

Wiadomość utworzona: 3 grudnia 2015 12:16, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania