21 października 2015
Centrum Obsługi Podatnika
Od września bieżącego roku istnieje możliwość ubiegania się o zaświadczenie o dochodach z Urzędu Skarbowego w jednym z 50 utworzonych na terenie całego kraju Centrów Obsługi. W województwie śląskim Urzędami Skarbowymi, przy których uruchomiono Centrum Obsługi Podatnika są: Urząd Skarbowy w Rudzie Śląskiej oraz Urząd Skarbowy w Czechowicach Dziedzicach.

W związku z powyższym Naczelnik Urzędu Skarbowego w Rudzie Śląskiej zaprasza Studentów edukujących się na  śląskich uczelniach do składania wniosków w tutejszym Centrum Obsługi.

Wzór wniosku dostępny jest w komunikacie  na stronie www.katowice.apodatkowa.gov.pl/urzad-skarbowy-w-rudzie-slaskiej

Wiadomość utworzona: 21 października 2015 12:33, autor: Anna Jenda

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania