15 października 2015
Drogi studencie, wypowiedz się na temat swojej przyszłej kariery ... i wygraj cenne nagrody !
Drogi studencie, wypowiedz się na temat swojej przyszłej kariery!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w największym w Europie badaniu dotyczącym zagadnień związanych z edukacją i karierą!

Dzięki trendence Graduate Barometer każdego roku około 950 uczelni w całej Europie otrzymuje cenne dane na temat poziomu zadowolenia ich studentów. Nasza uczelnia również uczestniczy w badaniu w edycji 2016 roku.

Około 280 000 studentów co roku ma swój wkład w kształtowanie przyszłości środowiska akademickiego i warunków pracy, poprzez określenie swoich celów i motywacji.

Dzięki Twoim odpowiedziom pracodawcy i uczelnie pozyskają informacje o potrzebach nowego pokolenia w zakresie kształcenia i rynku pracy.

Czy też chcesz mieć w tym swój udział?
Badanie znajdziesz na stronie... http://www.trendence-gradbarometer.eu  ...i zdobądź szansę na wygranie:
• 5 x 500 EUR voucher*
• 10 x 200 EUR voucher*
 *Wykorzystaj swój BestChoice voucher w ponad 70 sklepach internetowych. Możesz podzielić wygraną kwotę, robiąc zakupy w różnych sklepach partnerskich lub połączyć kilka voucherów.

Po zakończeniu kwestionariusza, będą na Ciebie czekać wyniki z zeszłorocznej edycji.

Twoje odpowiedzi są anonimowe, a dane podlegają ścisłej ochronie prawnej. Twoja przyszłość ma prawo głosu!

Wiadomość utworzona: 15 października 2015 14:44, autor: Dariusz Zdonek
Ostatnia modyfikacja: 15 października 2015 14:51, wykonana przez: Dariusz Zdonek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania