14 października 2015
Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości

IX edycja Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach 19 października w godz. 9:00-15:00. Wydarzenie jest przede wszystkim adresowane do studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników naukowych uczelni oraz uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Wstęp wolny.

Celem organizacji Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości jest przede wszystkim rozwój współpracy przedstawicieli środowiska badań naukowych i przemysłu przy wsparciu instytucji otoczenia biznesu.  Udział w wydarzeniu to doskonała okazja do śledzenia oferty rynku pracy, konfrontowania potrzeb, możliwości i oczekiwań potencjalnych pracodawców i pracobiorców. Zapewnia też zebranie w pigułce informacji o możliwościach uzyskania instytucjonalnego wsparcia własnej przedsiębiorczości, a tym samym podnoszenia kwalifikacji.

Szczegółowy opis wydarzenia, w tym spis wystawców, dostępne są na stronie www.targipracy.polsl.pl.

Z ramienia uczelni wydarzenie koordynuje Biuro Karier Studenckich (www.kariera.polsl.pl) oraz Samorząd Studencki.

Wiadomość utworzona: 14 października 2015 14:40, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania