1 października 2015
Uroczysta inauguracja roku akademickiego dla studentów I roku
Dziekani Wydziałów Organizacji i Zarządzania oraz Inżynierii Biomedycznej
mają zaszczyt zaprosić na wspólną uroczystą inaugurację roku akademickiego dla studentów I roku, która odbędzie się dnia 8 października 2015 r.  o godz. 8.45 w auli w budynku E w Zabrzu przy ul. Gen. de Gaulle’a 72.

O godz. 8.00 odbędzie się msza św. w intencji studentów i pracowników Wydziału Organizacji i Zarządzania oraz Inżynierii Biomedycznej w kościele P.W. św. Józefa w Zabrzu, ul. Roosevelta 104.

Wiadomość utworzona: 1 października 2015 13:29, autor: Dariusz Zdonek
Ostatnia modyfikacja: 1 października 2015 13:32, wykonana przez: Dariusz Zdonek