26 września 2015
Uwaga studenci studiów niestacjonarnych I stopnia w Zabrzu
W związku z docierającymi do nas informacjami, o tym, że nie każdy student I roku studiów niestacjonarnych otrzymał poniższą wiadomość, informujemy że w dniu 28.09.2015 r. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla studentów przyjętych na studia niestacjonarne I stopnia do Zabrza w budynku C sala 3. Spotkanie będzie połączone z obowiązkowym szkoleniem BHP i p.poż. W tym dniu będą wydawane również indeksy i legitymacje dla osób z pierwszego naboru, które uiściły opłaty za indeks i legitymacje w wysokości 21,00 zł. Dla sprawnego przeprowadzenia wydawania w/w dokumentów uprzejmie proszę o posiadanie przy sobie kwitu opłaty za druki. Równocześnie przypominam, że opłata na studiach niestacjonarnych I stopnia wynosi 1575,00 zł/semestr. Opłaty za I semestr studiów dla studentów rozpoczynających naukę w roku akademickim 2015/2016 należy wnieść do 15.10.2015 r. po zalogowaniu się w systemie SOTS (domowa strona studenta), co będzie możliwe dla osób posiadających numer albumu. We wspomnianym systemie zostanie dla Państwa wygenerowany indywidualny numer konta, na który będą Państwo dokonywać wszystkie wpłaty. Proszę nie dokonywać wpłat na inne numery kont, w szczególności na te związane z rekrutacją.

Wiadomość utworzona: 26 września 2015 11:27, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania