23 czerwca 2015
Jubileusz 20- lecia Wydziału Organizacji i Zarządzania
28 maja 2015 r. w Teatrze Nowym w Zabrzu odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału, połączone z konferencją jubileuszową nt. "Zarządzanie z perspektywy nauk ekonomicznych, technicznych i humanistycznych". Jubileusz został uświetniony występami orkiestry górniczej , chóru akademickiego Politechniki Śląskiej oraz Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej.
Dziekan wydziału prof. dr hab. inż. Marian Turek, witając zgromadzonych gości, podkreślił znaczenie współpracy wydziału z otoczeniem organizacyjnym. Wskazał, że współpraca sfery nauki i biznesu przynosi wymierne obustronne korzyści, dynamizując rozwój ukierunkowany na innowacyjność.

Komunikat zawiera załączniki02_01.JPG, DSC_0171.JPG, DSC_0263 - Kopia.JPG

Wiadomość utworzona: 23 czerwca 2015 13:23, autor: Beata Kossakowska