23 czerwca 2015
Praktyki dla studentów

Ministerstwo Środowiska zorganizowało wiele miejsc praktyk dla studentów uczelni wyższych w ramach rządowego programu praktyk studenckich. Praktyki są przygotowane zarówno dla osób po kierunkach ścisłych, jak i humanistycznych.

Pełna lista ogłoszeń wraz z procedurą zgłaszania się na praktyki, znajduje się na stronie www.mos.gov.pl w zakładce: "Ogłoszenia - praktyki, staże i wolontariaty".

Wiadomość utworzona: 23 czerwca 2015 08:59, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania