12 czerwca 2015
Konkurs na stypendia dla najlepszych studentów

Zarząd Fundacji Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA im. Ignacego Łukasiewicza już po raz siódmy ogłosił konkurs na stypendia dla najlepszych studentów kierunków technicznych o specjalności związanej z problematyką przemysłu naftowego i gazowniczego. Wysokość funduszu wynosi 75 tys. zł, stypendia otrzyma 15 osób.

Wnioski przyjmowane są do 30 września 2015 r. Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.fundacjapgnig.pl

Wiadomość utworzona: 12 czerwca 2015 10:59, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania