20 czerwca 2010
Zebranie Stowarzyszenia Wychowanków Pol. Śl. przy Wydziale Organizacji i Zarządzania (9.06.2010r)

Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów i sympatyków Wydziału Organizacji i Zarządzania na pierwsze walne wyborcze zebranie członków Stowarzyszenia Wychowanków Pol. Śl. przy Wydziale Organizacji i Zarządzania, które odbędzie się 9.06.2010r. (środa) o godz. 16.00 w sali Rady Wydziału.

Strona własna Stowarzyszenia Wych. Pol. Śl przy Wydziale Organizacji i Zarządzania: http://www.polsl.pl/Wydzialy/ROZ/Strony/Stowarzyszenie.aspx

Wiadomość utworzona: 7 czerwca 2010 13:58, autor: Dariusz Zdonek
Ostatnia modyfikacja: 20 czerwca 2010 00:42, wykonana przez: Dariusz Zdonek