7 maja 2015
Koło Zarządzania Projektami SOLVER organizuje Konkurs Fotograficzny

Międzywydziałowy konkurs fotograficzny „Projekty w obiektywie” skierowany do wszystkich studentów  Politechniki Śląskiej organizowany przez Koło Zarządzania Projektami SOLVER pod Patronatem Rektora Politechniki Śląskiej Prof. dr hab. inż. Andrzej Karbownik.

Tematem przewodnim konkursu są Projekty realizowane przez Politechnikę Śląską. Zdjęcia mogą przedstawiać projekty już zakończone bądź też będące w trakcie realizacji.
Termin zgłoszeń 05.05-29.05.2015 r.
Więcej informacji :
www.facebook.com/pm.polsl