4 maja 2015
Nabór wolontariuszy do projektu badawczego

Zapraszam studentki/studentów zainteresowanych rozwojem osobistym w zakresie nauki, do współpracy w ramach projektu badawczego „Modele zarządzania wiedzą w sieciach i klastrach przemysłów kreatywnych” w charakterze wolontariuszy. Proponowane zadania dla wolontariuszy to zbieranie danych (desk research), opracowanie studiów przypadków klastrów i sieci kreatywnych w Polsce i w Europie. Od kandydatów oczekuję umiejętności samodzielnego poszukiwania informacji oraz zdolności opisywania faktów (sprawne władanie językiem polskim). Umiejętność wykorzystywania języków obcych (angielski, francuski, hiszpański, włoski) będzie dodatkowym atutem. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Oferuję możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy oraz doświadczenia praktycznego w zakresie badań.  Współpraca na podstawie umowy wolontariatu, po współpracy student otrzyma zaświadczenie o współpracy w projekcie badawczym. Współpraca do 31.01.2016.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie załączonego formularza aplikacyjnego do dnia 18.05.2015 na adres clusters@polsl.pl

Kierownik Projektu

dr inż. Sławomir OLKO