14 kwietnia 2015
Spotkanie z przedstawicielami firmy MDDP Outsourcing

Biuro Karier Studenckich organizuje spotkanie z przedstawicielami firmy MDDP Outsourcing pod tytułem "Nowoczesne biuro rachunkowe - ile księgowości, a ile IT? Innowacyjne rozwiązania w branży”. Spotkanie odbędzie się 16 kwietnia o godz. 12:00 (Wydział Organizacji i Zarządzania w Zabrzu, budynek A)

Obszary działalności firmy MDDP Outsourcing:

• Outsourcing księgowości
  • Outsourcing kadr
  • Outsourcing płac
  • Business process outsourcing (BPO)
  • Doradztwo księgowe i rejestrowanie spółek
  • Elektroniczny Obieg Dokumentów

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy przesyłać zgłoszenie na kariera@polsl.pl podając: imię, nazwisko, kierunek studiów, telefon kontaktowy.

Wiadomość utworzona: 14 kwietnia 2015 08:16, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania