8 kwietnia 2015
VIII EDYCJA KONKURSU O NAGRODĘ PREZESA NBP ZA NAJLEPSZĄ PRACĘ MAGISTERSKĄ

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

Do udziału w Konkursie zachęcamy autorów prac magisterskich obronionych na uczelniach na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w ciągu roku kalendarzowego poprzedzającego datę ogłoszenia Konkursu, tj. w terminie między 1.01.2014 r. a 31.12.2014 r.

Termin nadsyłania prac: 30 kwietnia 2015!

Wiadomość utworzona: 8 kwietnia 2015 12:44, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania