26 marca 2015
Kwalifikacja studentów do programu Erasmus+

Do 14 kwietnia studenci Wydziału Organizacji i Zarządzania mogą składać dokumenty aplikacyjne do programu Erasmus+ w roku akademickim 2015/16. Dzięki programowi Erasmus+ można studiować jeden semestr w uczelni zagranicznej i uzyskać stypendium.
Szczegółowe informacje oraz aktualna lista uczelni, z którymi Wydział ma podpisane umowy są dostępne TUTAJ.
Dokumenty (formularz aplikacyjny oraz listy motywacyjne) proszę składać u dr inż. Sławomira Olko (pokój B.015).

koordynator wydziałowy
programu Erasmus+