12 stycznia 2015
Rusza nabór stażystów do General Motors
Biuro Karier Studenckich i Gliwicka fabryka Opla zapraszają do udziału w kolejnej edycji stażu realizowanego w ramach „Junior Engineer Project".

Staż zaczyna się w lutym 2015 i trwa 6 miesięcy, w trakcie których stażyści przy wsparciu opiekuna z GM realizują dostosowany do swoich kompetencji projekt inżynierski, biorą udział w szeregu szkoleń, a także doskonalą naukę języka angielskiego.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem kariera@polsl.pl do 20.01.2015.

Więcej informacji w załączniku (pdf)

Wiadomość utworzona: 12 stycznia 2015 21:48, autor: Dariusz Zdonek
Ostatnia modyfikacja: 12 stycznia 2015 21:54, wykonana przez: Dariusz Zdonek