12 stycznia 2015
20-lecie Wydziału Organizacji i Zarządzania

Pracownicy, Absolwenci, Studenci, Osoby współpracujące

z Wydziałem Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej

W bieżącym roku Wydział Organizacji i Zarządzania obchodzi 20-lecie swego istnienia. Z tej okazji zaplanowano zorganizowanie uroczystych obchodów i Konferencji Jubileuszowej p.t.: „Zarządzanie z perspektywy nauk ekonomicznych, technicznych i humanistycznych”, która odbędzie się w dniach 28-29 maja 2015r. W jej ramach zaplanowano uroczystą Radę Wydziału, a także cykl wykładów  oscylujących wokół tematyki związanej z zarządzaniem, które stanowić będą doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i poglądów, zarówno wśród teoretyków, jak i praktyków zarządzania. Współorganizatorem Konferencji Jubileuszowej jest Miasto Zabrze, gdzie Wydział Organizacji i Zarządzania ma główną siedzibę.

Serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu

Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania

Prof. dr hab. inż. Marian Turek