18 grudnia 2014
Zaproszenie na wykład Kamila Łabanowicza
Międzywydziałowy SKN Polsl Racing zaprasza na wykład Kamila Łabanowicza, absolwenta Politechniki Śląskiej wydziału Architektury i Urbanistyki, obecnie exteriora designera firmy Audi.
Tematem wykładu będą nowe technologie w przemyśle motoryzacyjnym. Poruszone zostaną następujące zagadnienia z zakresu przemysłu motoryzacyjnego:
1. Od konceptu po wdrożenie do produkcji,
2. Przyszłość samochodów elektrycznych w firmie Audi,
3. Zastosowanie nowych technologii materiałowych,
4. Procesy projektowania w kontekście zastosowania druku 3D.

Wykład odbędzie się 22.12.2014 (poniedziałek) o godz. 18, w Sali Bankietowej Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO, przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach.

Wiadomość utworzona: 18 grudnia 2014 12:01, autor: Beata Kossakowska
Ostatnia modyfikacja: 18 grudnia 2014 13:07, wykonana przez: Beata Kossakowska