8 grudnia 2014
Zaproszenie na konferencję
Katedra Stosowanych Nauk Społecznych zaprasza wszystkich zainteresowanych na VII Międzynarodową Konferencję pt. "Globalne konteksty poszanowania praw i wolności człowieka", organizowaną pod honorowym patronatem Ośrodka Informacji ONZ w Warszawie, Amnesty International Polska, Polskiego Komitetu ds. UNESCO oraz Dziekana Wydziału Organizacji i Zarządzania.
Konferencja odbędzie się 10.12.2014 r. w Auli D10 WOIZ w godz. od 10.00-16.00.
!

Wiadomość utworzona: 8 grudnia 2014 13:03, autor: Beata Kossakowska