27 października 2014
10 listopada dziekanty ROZ nieczynne
Informujemy, że w dniu 10 listopada 2014 roku (poniedziałek) Dziekanaty Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu, Katowicach i Rybniku będą nieczynne.
Zgodnie z Zarządzeniem nr 15/13/14 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 27 listopada 2013 r. w sprawie rozkładu czasu pracy w 2014 roku dla pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

Wiadomość utworzona: 27 października 2014 12:34, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania