17 października 2014
Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości 2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII edycji Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości. Wydarzenie odbędzie się 23 października 2014 r. w godz. 9.00-15.00, w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej (ul. Konarskiego 18B w Gliwicach). Celem organizowanego przedsięwzięcia jest aktywizacja zawodowa młodych ludzi na rynku pracy oraz w zakresie poszukiwania metod na realizację pomysłów na własną działalność gospodarczą. Sprzyja temu obecność na Giełdzie przedstawicieli blisko 60 przedsiębiorstw, oraz prawie 30 firm z obszaru wsparcia przedsiębiorczości oraz organizacji studenckich i kół naukowych.

Szczegółowe informacje oraz spis wystawców dostępny jest na stronie: http://www.targipracy.polsl.pl/

Dla zainteresowanych bezpłatny transport na Giełdę i z powrotem (Katowice-Gliwice-Katowice) - zapisy w dziekanacie.

Wiadomość utworzona: 17 października 2014 15:47, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania