18 maja 2010
Prof. dr hab. inż. Andrzej Karbownik uhonorowany tytułem Doctor Honoris Causa

Senat Uniwersytetu w Oviedo (Hiszpania) podjął uchwałę o nadaniu prof. dr hab. inż. Andrzejowi Karbownikowi tytułu Doktora Honoris Causa.

Uroczyste nadanie tytułu Doktora Honoris Causa Uniwersytetu w Oviedo prof. dr hab. inż. Andrzejowi Karbownikowi odbyło się  14 maja 2010r. w Oviedo.

Tytuł Doktora Honoris Causa jest najwyższą godnością nadawaną osobie będącej uznanym autorytetem naukowym, dlatego też Rada Wydziału Organizacji i Zarządzania, Kolegium Dziekańskie oraz wszyscy Pracownicy Wydziału Organizacji i Zarządzania składają serdeczne gratulacje i podziękowania za trud, profesjonalizm i zaangażowanie jakie Pan Profesor okazuje w swojej pracy naukowej, badawczej, organizacyjnej. Widać, że dla Pana Profesora to nie tylko praca – to także pasja. Poprzez uhonorowanie Pana Profesora Andrzeja Karbownika tytułem Honoris Causa wszyscy odczuwamy nobilitację, że możemy na co dzień pracować z tak wybitnym naukowcem, serdecznym człowiekiem, życzliwym kolegą.

Jeszcze raz, z dumą, serdecznie gratulujemy Panie Profesorze.

Wiadomość utworzona: 18 maja 2010 12:47, autor: Anna Jenda
Ostatnia modyfikacja: 18 maja 2010 13:48, wykonana przez: Anna Jenda