19 września 2014
Nabór na studia - III termin (rejestracja elektroniczna tylko od 18 września do 19 września 2014 roku )

Komunikat Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej Politechniki Śląskiej z dnia 18.09.2014 r.

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna informuje, że przyjmowane są nadal zgłoszenia kandydatów na studia stacjonarne i niestacjonarne (wg dotychczas obowiązujących zasad przyjęć) – na następujące kierunki studiów:

Więcej informacji na stronie http://rekrutacja.polsl.pl/

Wiadomość utworzona: 19 września 2014 10:17, autor: Dariusz Zdonek
Ostatnia modyfikacja: 19 września 2014 10:36, wykonana przez: Dariusz Zdonek