5 lipca 2014
Terminy przyjmowania dokumentów dla kandydatów (...) zakwalifikowanych do przyjęcia w ramach I naboru
Terminy przyjmowania dokumentów dla kandydatów (...) zakwalifikowanych do przyjęcia w ramach I naboru:

7.07.2014r (poniedziałek) godz. 9.00 - 16.00
8.07.2014r (wtorek) godz. 9.00 - 15.00

Dokumenty na wszystkie kierunki studiów (Zabrze, Katowice, Rybnik) przyjmowane są w Zabrzu, budynek "D", sala 101. Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej ul. Roosevelta 26.  (...)

Wiadomość utworzona: 5 lipca 2014 11:15, autor: Dariusz Zdonek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania